Produkte > 3M > MP2-R0180-51S1-KR
MP2-R0180-51S1-KR 3M
Hersteller: 3M
Description: CONN RCPT 180POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Mating Guide
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 180
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-R0180-51S1-KR 3M
Description: CONN RCPT 180POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Mating Guide, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 180, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Obsolete.