Produkte > 3M > MP2-R210-51S1-KR
MP2-R210-51S1-KR
MP2-R210-51S1-KR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-inverse-skt-2-mm-5-row-vertical-ts1121.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 210POS PCB
Features: Inverse
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 210
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-R210-51S1-KR 3M
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 210POS PCB, Features: Inverse, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 210, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active.