Produkte > 3M > MP2-S120-51M1-C-TG30
MP2-S120-51M1-C-TG30 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-skt-2-mm-4-5-row-solder-tail-ra-ts1115.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN RCP FUTUREBUS+ 120P EDGE MT
Features: Board Guide, Board Lock, Spacer
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 120
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-S120-51M1-C-TG30 3M
Description: CONN RCP FUTUREBUS+ 120P EDGE MT, Features: Board Guide, Board Lock, Spacer, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 120, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MP2-S120-51M1-C-TG30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-S120-51M1-C-TG30 Hersteller : 3M Electronic Solutions Division ts1115-1355.pdf High Speed/Modular Connectors 2-FB 120POS 5ROW SOCKET