Produkte > 3M > MP2-S192-41M1-C-KR
MP2-S192-41M1-C-KR 3M
Hersteller: 3M
Description: CONN RCPT 192POS PCB
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 192
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-S192-41M1-C-KR 3M
Description: CONN RCPT 192POS PCB, Features: Board Guide, Guide Pin, Mating Guide, Spacer, Stackable, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 192, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).