Produkte > CUI DEVICES > MPB05-2C33-R-D
MPB05-2C33-R-D
MPB05-2C33-R-D CUI Devices
mpb05-2474889.pdf
Hersteller: CUI Devices
Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 3.3 mm Push, Right Angle Terminal, TH
auf Bestellung 197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPB05-2C33-R-D CUI Devices
Description: DPDT, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 14mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Plunger, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 28 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPB05-2C33-R-D MPB05-2C33-R-D Hersteller : CUI Devices mpb05.pdf Description: DPDT, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 14mA (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Plunger
Color - Actuator/Cap: White
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 28 V
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MPB05-2C33-R-D MPB05-2C33-R-D Hersteller : Same Sky mpb05.pdf Pushbutton Switches Push Button, DPDT, 3.3 mm Push, Right Angle Terminal, TH