MPC108201J
MPC108201J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773248&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 200 OHM 5% 10W RADIAL
Packaging: Tray
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 1.000" (25.40mm)
Resistance: 200 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC108201J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 200 OHM 5% 10W RADIAL, Packaging: Tray, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Non-Inductive, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 1.000" (25.40mm), Resistance: 200 Ohms.