Produkte > AMEC THERMASOL > MPC300A-0.50
MPC300A-0.50
MPC300A-0.50 AMEC Thermasol
MPC300.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: THERM PAD BLUE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Non-Silicone
Thickness: 0.020" (0.50mm)
Type: Phase Change Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.08°C/W
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC300A-0.50 AMEC Thermasol
Description: THERM PAD BLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Non-Silicone, Thickness: 0.020" (0.50mm), Type: Phase Change Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.08°C/W, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.