Produkte > BIVAR INC. > MPC3BWDW12.0
MPC3BWDW12.0
MPC3BWDW12.0 Bivar Inc.
MPC3XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 3MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 10mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 1769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC3BWDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 3MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 10mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Weitere Produktangebote MPC3BWDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC3BWDW12.0 MPC3BWDW12.0 Hersteller : Bivar MPC3XXWX.X-880360.pdf LED Panel Mount Indicators 3mm Blue Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.