Produkte > BIVAR > MPC3HCW12.0
MPC3HCW12.0
MPC3HCW12.0 Bivar
MPC3XXWX.X-880360.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm HE Red Clr 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC3HCW12.0 Bivar
Description: LED PANEL INDICATOR RED 2V, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 625nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Weitere Produktangebote MPC3HCW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC3HCW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC3xxWx.x_Dwg_RevF_9-14-15.pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 625nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1