MPC5121VY400B Freescale Semiconductor
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: MPC5121e - Telematics Processor
Packaging: Bulk
Package / Case: 516-BBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
RAM Size: 128K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: e300
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 1.47V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, USB OTG
Peripherals: DMA, WDT
Supplier Device Package: 516-PBGA (27x27)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 147
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5121VY400B Freescale Semiconductor
Description: MPC5121e - Telematics Processor, Packaging: Bulk, Package / Case: 516-BBGA Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, RAM Size: 128K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: e300, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 1.47V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, USB OTG, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 516-PBGA (27x27), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 147.