Produkte > BIVAR > MPC5ATW12.0
MPC5ATW12.0
MPC5ATW12.0 Bivar
MPC5XXWX.X-880363.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm Amb Tint 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5ATW12.0 Bivar
Description: PNL MNT AMBER W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 40mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Amber, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 605nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote MPC5ATW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC5ATW12.0 MPC5ATW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC5XXWX.X.pdf Description: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 40mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Amber
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 605nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4