Produkte > BIVAR > MPC5BWCW12.0
MPC5BWCW12.0
MPC5BWCW12.0 Bivar
MPC5XXWX.X-880363.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm Blue Clear 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 72 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5BWCW12.0 Bivar
Description: PNL MNT BLUE W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote MPC5BWCW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC5BWCW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC5XXWX.X.pdf Description: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4