MPC885ZP133
MPC885ZP133 Freescale Semiconductor
FSCLS05303-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (3), 10/100Mbps (2)
USB: USB 2.0 (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM, Security; SEC
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Security Features: Cryptography
Part Status: Active
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC885ZP133 Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 133MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (3), 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, Security; SEC, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Security Features: Cryptography, Part Status: Active.