MPI2510V1-1R0-R
MPI2510V1-1R0-R Eaton - Electronics Division
MPI25V1_MPI40V2_Matrix.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI2510V1-1R0-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 1UH 3.4A 52 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Weitere Produktangebote MPI2510V1-1R0-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI2510V1-1R0-R MPI2510V1-1R0-R Hersteller : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-10649-mpi25-V1-1107613.pdf Fixed Inductors 1uH 41mOhm 4.4A