MPI2512V2-R33-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 0.33UH 7.5A 2.5X2.0X1.2 SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 5.1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI2512V2-R33-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 0.33UH 7.5A 2.5X2.0X1.2 SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Weitere Produktangebote MPI2512V2-R33-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI2512V2-R33-R MPI2512V2-R33-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mpi25_v2_miniature_power_inductors_data_shee-1608772.pdf Power Inductors - SMD IND 0.33uH, 7.5A, 2.5X2.0X1.2 SMT, 2Pads