MPIA2010V1-R33-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND MP 0.33UH 4.7A 2 PADS SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPIA2010V1-R33-R Eaton - Electronics Division
Description: IND MP 0.33UH 4.7A 2 PADS SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4 A.