MRF21010LR1 Freescale Semiconductor
FSCLS06602-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI360
Packaging: Bulk
Package / Case: NI-360
Frequency: 2.17GHz
Power - Output: 10W
Gain: 13.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-360
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
auf Bestellung 2496 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF21010LR1 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI360, Packaging: Bulk, Package / Case: NI-360, Frequency: 2.17GHz, Power - Output: 10W, Gain: 13.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-360, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.