MRF8S21100HSR3 Freescale Semiconductor
FSCLS05655-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780
Packaging: Bulk
Package / Case: NI-780S
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.17GHz
Power - Output: 24W
Gain: 18.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780S
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 700 mA
auf Bestellung 259 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF8S21100HSR3 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780, Packaging: Bulk, Package / Case: NI-780S, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.11GHz ~ 2.17GHz, Power - Output: 24W, Gain: 18.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780S, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 700 mA.