Produkte > BIVAR INC. > MSB4.0-12SP
MSB4.0-12SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 12MM
Packaging: Bag
Gender: Male, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.728" (18.50mm)
Between Board Height: 0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSB4.0-12SP Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 12MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.728" (18.50mm), Between Board Height: 0.472" (12.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.