Produkte > BIVAR INC. > MSB4.0-35SP
MSB4.0-35SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 35MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.634" (41.50mm)
Between Board Height: 1.378" (35.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSB4.0-35SP Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 35MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.634" (41.50mm), Between Board Height: 1.378" (35.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.