Produkte > EATON ELECTRIC > MSC-DE-32-M17(24VDC)
MSC-DE-32-M17(24VDC) EATON ELECTRIC
Hersteller: EATON ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 7.5kW; 8÷32A; for DIN rail mounting; 24VDC
Type of automation module: motor starter
Max motor power: 7.5kW
Range of overcurrent release settings: 8...32A
Mounting: for DIN rail mounting
Electrical connection: screw terminals
Control voltage: 24V DC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSC-DE-32-M17(24VDC) EATON ELECTRIC
Category: Starters, Description: Motor starter; 7.5kW; 8÷32A; for DIN rail mounting; 24VDC, Type of automation module: motor starter, Max motor power: 7.5kW, Range of overcurrent release settings: 8...32A, Mounting: for DIN rail mounting, Electrical connection: screw terminals, Control voltage: 24V DC.