Produkte > ASTRODYNE TDI > MSCC-0100
MSCC-0100
MSCC-0100 Astrodyne TDI
MCA10.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Power (Watts): 10W
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 62%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 2.5 A
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSCC-0100 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 10W, Power (Watts): 10W, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 62%, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 2.5 A.