Produkte > VOLGEN + FURUNO > MSD15-4812
MSD15-4812
MSD15-4812 Volgen + Furuno
MSD.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.10" L x 1.00" W x 0.39" H (27.9mm x 25.4mm x 9.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: IEC
Current - Output (Max): 600mA, 600mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSD15-4812 Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.10" L x 1.00" W x 0.39" H (27.9mm x 25.4mm x 9.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: IEC, Current - Output (Max): 600mA, 600mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.