MSMA1225R0020FGM
MSMA1225R0020FGM Eaton - Electronics Division
eaton-msma-automotive-smd-current-sense-resistor-metal-strip-data-sheet-elx1179.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: RES 0.002 OHM 1% 3W 1225
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Resistance: 2 MOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSMA1225R0020FGM Eaton - Electronics Division
Description: RES 0.002 OHM 1% 3W 1225, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Resistance: 2 MOhms.
Weitere Produktangebote MSMA1225R0020FGM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSMA1225R0020FGM MSMA1225R0020FGM Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-msma-automotive-smd-current-sense-resistor-metal-strip-data-sheet-elx1179.pdf Current Sense Resistors - SMD MSMA, 1225 SIZE, 3 Watt, 2 mohm, 50 TCR MnCu Metal AEC-Q