Produkte > BUSSMANN / EATON > MSMA2010R0010FDM
MSMA2010R0010FDM
MSMA2010R0010FDM Bussmann / Eaton
eaton-msma-automotive-smd-current-sense-resistor-metal-strip-data-sheet-elx1179.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Current Sense Resistors - SMD MSMA, 2010 SIZE, 3/2 Watt, 1 mohm, 50 TCR MnCu Metal AEC-Q
auf Bestellung 3465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSMA2010R0010FDM Bussmann / Eaton
Description: RES 0.001 OHM 1% 1.5W 2010, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSMA2010R0010FDM MSMA2010R0010FDM Hersteller : Eaton Electronics eaton-msma-automotive-smd-current-sense-resistor-metal-strip-data-sheet-elx1179.pdf Current Sense Resistors - SMD MSMA, 2010 SIZE, 3/2 Watt, 1 mohm, 50 TCR MnCu Metal AEC-Q
auf Bestellung 1648 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MSMA2010R0010FDM MSMA2010R0010FDM Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-msma-automotive-smd-current-sense-resistor-metal-strip-data-sheet-elx1179.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 1.5W 2010
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms