Produkte > RULAND MANUFACTURING > MSPC-10-10-SS
MSPC-10-10-SS
MSPC-10-10-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 10MM STAINLESS RIGID COUPLING
Packaging: Bag
Type: Rigid Coupling
Specifications: 1.142" (29.00mm) Outer Diameter x 1.772" (45.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSPC-10-10-SS Ruland Manufacturing
Description: 10MM STAINLESS RIGID COUPLING, Packaging: Bag, Type: Rigid Coupling, Specifications: 1.142" (29.00mm) Outer Diameter x 1.772" (45.00mm) Length, Part Status: Active.