MSPH-80-SS
MSPH-80-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 80 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 4.724" (120.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSPH-80-SS Ruland Manufacturing
Description: 80 MM STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 4.724" (120.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width, Part Status: Active.