MSPK-30-SS
MSPK-30-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 30 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Packaging: Bag
Type: Shaft Collar
Specifications: 2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSPK-30-SS Ruland Manufacturing
Description: 30 MM STAINLESS SHAFT COLLAR, Packaging: Bag, Type: Shaft Collar, Specifications: 2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width.