Produkte > RULAND MANUFACTURING > MSPX-12-12-SS
MSPX-12-12-SS
MSPX-12-12-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 12MM STAINLESS RIGID CPLNG
Packaging: Bag
Type: Rigid Coupling
Specifications: 1.142" (29.00mm) Outer Diameter x 1.772" (45.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSPX-12-12-SS Ruland Manufacturing
Description: 12MM STAINLESS RIGID CPLNG, Packaging: Bag, Type: Rigid Coupling, Specifications: 1.142" (29.00mm) Outer Diameter x 1.772" (45.00mm) Length, Part Status: Active.