MSWSH-100-30
MSWSH-100-30 MACOM Technology Solutions
MSWSH-100-30.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF DIODE PIN 700V 100W CM22
Packaging: Tray
Package / Case: CM22
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 50V, 1MHz
Resistance @ If, F: 600mOhm @ 100mA, 500MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 700V
Supplier Device Package: CM22
Power Dissipation (Max): 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSWSH-100-30 MACOM Technology Solutions
Description: RF DIODE PIN 700V 100W CM22, Packaging: Tray, Package / Case: CM22, Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 175°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 50V, 1MHz, Resistance @ If, F: 600mOhm @ 100mA, 500MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 700V, Supplier Device Package: CM22, Power Dissipation (Max): 100 W.