Produkte > SIEMENS > MT0300JX120
MT0300JX120
MT0300JX120 Siemens
eac0430ee74fa8d4e98bffd222dfc1eef555e619.pdf
Hersteller: Siemens
Description: PWR XFMR 300VA CHAS MT
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Terminal Block
Power - Max: 300VA
Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V
Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V
Center Tap: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT0300JX120 Siemens
Description: PWR XFMR 300VA CHAS MT, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Terminal Block, Power - Max: 300VA, Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V, Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V, Center Tap: No, Part Status: Active.