Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > MT15-SQ-100-A
MT15-SQ-100-A
MT15-SQ-100-A JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: 100MM ALUMINUM SQUARE TUBE
Packaging: Bag
Type: Aluminum Square Tube
Specifications: 3.937" L x 0.472" W x 0.472" H (100.00mm x 12.00mm x 12.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT15-SQ-100-A JW Winco/Otto Ganter
Description: 100MM ALUMINUM SQUARE TUBE, Packaging: Bag, Type: Aluminum Square Tube, Specifications: 3.937" L x 0.472" W x 0.472" H (100.00mm x 12.00mm x 12.00mm), Part Status: Active.