Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > MT15-SQ-200-A
MT15-SQ-200-A
MT15-SQ-200-A JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: 200MM ALUMINUM SQUARE TUBE
Packaging: Bag
Type: Aluminum Square Tube
Specifications: 7.874" L x 0.472" W x 0.472" H (200.00mm x 12.00mm x 12.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT15-SQ-200-A JW Winco/Otto Ganter
Description: 200MM ALUMINUM SQUARE TUBE, Packaging: Bag, Type: Aluminum Square Tube, Specifications: 7.874" L x 0.472" W x 0.472" H (200.00mm x 12.00mm x 12.00mm), Part Status: Active.