Produkte > MICRON TECHNOLOGY INC. > MT58L128L36P1T-10
MT58L128L36P1T-10 Micron Technology Inc.
MICTS01102-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Micron Technology Inc.
Description: IC SRAM 4MBIT PAR 100TQFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM
Clock Frequency: 100 MHz