Produkte > MICRON TECHNOLOGY INC. > MT58L128L36P1T-7.5IT
MT58L128L36P1T-7.5IT Micron Technology Inc.
MICTS00669-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Micron Technology Inc.
Description: IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Standard
Clock Frequency: 133 MHz