Produkte > MICRON TECHNOLOGY INC. > MT58L128V36P1T-7.5
MT58L128V36P1T-7.5 Micron Technology Inc.
MICTS01102-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Micron Technology Inc.
Description: IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Standard
Clock Frequency: 133 MHz