Produkte > MICRON TECHNOLOGY INC. > MT58L64L36PT-5
MT58L64L36PT-5 Micron Technology Inc.
MICTS01081-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Micron Technology Inc.
Description: IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.6V
Technology: SRAM
Clock Frequency: 200 MHz