Produkte > MICRON TECHNOLOGY INC. > MT61M256M32JE-10 N:A
MT61M256M32JE-10 N:A
MT61M256M32JE-10 N:A Micron Technology Inc.
gddr6_sgram_networking_brief.pdf
Hersteller: Micron Technology Inc.
Description: IC RAM 8GBIT PAR 1.25GHZ 180FBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 180-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.21V ~ 1.29V
Technology: SGRAM - GDDR6
Clock Frequency: 1.25 GHz