Produkte > SIEMENS > MTG0200J
MTG0200J
MTG0200J Siemens
51204809a56421cc670518f46dd896e213de2806.pdf
Hersteller: Siemens
Description: PWR XFMR 200VA CHAS MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 113.28mm L x 114.30mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Terminal Block
Power - Max: 200VA
Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V
Height - Seated (Max): 100.33mm
Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V
Center Tap: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTG0200J Siemens
Description: PWR XFMR 200VA CHAS MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 113.28mm L x 114.30mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Terminal Block, Power - Max: 200VA, Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V, Height - Seated (Max): 100.33mm, Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V, Center Tap: No.