MTR-H6-B18
MTR-H6-B18 Multi-Tech Systems Inc.
86002163.pdf
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: ROUTER NO CELL
Packaging: Box
Function: Router
Frequency: 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Interface: RS-232
Modulation or Protocol: 802.11b/g/n, HSPA
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 7.2Mbps
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTR-H6-B18 Multi-Tech Systems Inc.
Description: ROUTER NO CELL, Packaging: Box, Function: Router, Frequency: 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, Interface: RS-232, Modulation or Protocol: 802.11b/g/n, HSPA, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 7.2Mbps, Part Status: Obsolete.