MTR-H6-B19
MTR-H6-B19 Multi-Tech Systems Inc.
86002163.pdf
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: ROUTER 3G HSPA ETH
Packaging: Box
Function: Router
Frequency: 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTR-H6-B19 Multi-Tech Systems Inc.
Description: ROUTER 3G HSPA ETH, Packaging: Box, Function: Router, Frequency: 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, Interface: RS-232, Modulation or Protocol: 802.11b/g/n, HSPA, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 7.2Mbps, Part Status: Obsolete.