Produkte > MURATA ELECTRONICS > MUR-CR2450 B
MUR-CR2450 B
MUR-CR2450 B Murata Electronics
CR2450-DATASHEET.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
Packaging: Tray
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Capacity: 610mAh
Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)
Termination Style: Requires Holder
Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MUR-CR2450 B Murata Electronics
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM, Packaging: Tray, Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Capacity: 610mAh, Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm), Termination Style: Requires Holder, Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide, Voltage - Rated: 3 V.