Produkte > CHEMI-CON > MVE16VC22RME55TP
MVE16VC22RME55TP Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.068Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 30 mA @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MVE16VC22RME55TP Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15.068Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 30 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote MVE16VC22RME55TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MVE16VC22RME55TP MVE16VC22RME55TP Hersteller : Chemi-Con unchs00828_1-2285921.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 16V
Produkt ist nicht verfügbar
MVE16VC22RME55TP MVE16VC22RME55TP Hersteller : United Chemi-Con unchs00828_1-2285921.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 16V