Produkte > POS > MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V
MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V
  • MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V
  • MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V
MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V POS
MW-MLD-FLAT-1W-LENS170-24V.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED modules
Description: LED; white; 6500K; 980mW; 80lm; IP67; 170°; No.of diodes: 1; -25÷55°C
LED colour: white
IP rating: IP67
Leads: leads x2
Type of optoelectronic module: LED
Operating temperature: -25...55°C
Dimensions: 38x21x7mm
LED current: 41mA
Power: 0.98W
Number of diodes: 1
Luminosity: 80lm
Operating voltage: 24V DC