MWC20-5-5-SS
MWC20-5-5-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 5MMX5MM STAINLESS BEAM CPLNG
Packaging: Bag
Type: Beam Coupling
Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.102" (28.00mm) Length