MWC25-9-8-A
MWC25-9-8-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 9MMX8MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Packaging: Bag
Type: Beam Coupling
Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length