MWC30-11-8-A
MWC30-11-8-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11MMX8MM ALUMINUM BEAM CPLNG
Packaging: Bag
Type: Beam Coupling
Specifications: 1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 1.496" (38.00mm) Length