MWS25-8-8-SS
MWS25-8-8-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 8MMX8MM STAINLESS BEAM CPLNG
Packaging: Bag
Type: Beam Coupling
Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length