MWU4063S
MWU4063S Amphenol PCTEL
MWV-MWU-Series.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Antennas 406-470,3DB,W/SPR,CHR
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MWU4063S Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 438MHZ WHIP STR NMO MNT, Packaging: Bag, Mounting Type: NMO Mount, Frequency Range: 406MHz ~ 470MHz, Applications: TETRA/P25, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 12.000" (304.80mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 438MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MWU4063S MWU4063S Hersteller : Amphenol PCTEL MWV-MWU-Series.pdf Description: RF ANT 438MHZ WHIP STR NMO MNT
Packaging: Bag
Mounting Type: NMO Mount
Frequency Range: 406MHz ~ 470MHz
Applications: TETRA/P25
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 12.000" (304.80mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 438MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W