Produkte > MACRONIX > MX25R3235FM2IH0
MX25R3235FM2IH0
MX25R3235FM2IH0 Macronix
MX25R3235F,%20Wide%20Range,%2032Mb,%20v1.8.pdf
Hersteller: Macronix
Description: IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 80 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOP
Part Status: Not For New Designs
Write Cycle Time - Word, Page: 100µs, 4ms
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 4M x 8
DigiKey Programmable: Verified
auf Bestellung 6440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX25R3235FM2IH0 Macronix
Description: IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOP, Part Status: Not For New Designs, Write Cycle Time - Word, Page: 100µs, 4ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 4M x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote MX25R3235FM2IH0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX25R3235FM2IH0 MX25R3235FM2IH0 Hersteller : Macronix International mx25r3235f20wide20range2032mb20v1.8.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 1.8V/3.3V 32M-bit 32M/16M/8M x 1/2-bit/4-bit 12ns 8-Pin SOP
Produkt ist nicht verfügbar